هوافضا

تحول بزرگ در توپخانه و موشك‌هاي سپاه ظرف دو سال آينده

نویسنده : ماخ 25 | تاریخ : 20:50 - سه شنبه نهم بهمن 1386

 • همايش توپخانه و آمادگي دفاعي در مقابل تهديدات احتمالي در دانشكده‌ي توپخانه و موشك‌هاي مجتمع دانشگاهي حضرت اميرالمومنين عليه‌السلام نيروي زميني سپاه برگزار شد.
 • اين همايش دو روزه آخرين دست‌آوردها و فن‌آوري‌هاي روز با حضور استادان و فرماندهان توپخانه و موشك‌هاي نيروي زميني سپاه مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت.

  به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سردار مصدقي از مسوولان توپخانه و موشك‌هاي نيروي زميني سپاه در گفت‌وگويي اعلام كرد: در اين همايش كه در قالب كارگاه آموزشي انجام گرفت تلاش شد افزايش دقت و سرعت در اجراي آتش با استفاده از نرم‌افزار طراحي‌شده بررسي شود تا از توان يگاني در حداقل زمان بتوان استفاده و به طرف دشمن احتمالي طرح‌ريزي آتش كرد.
  هم‌چنين سردار كريمي از مسوولان توپخانه و موشك‌هاي دانشگاه اميرالمومنين، گفت: دانشكده‌ي توپخانه تلاش مي‌كند در راستاي رسالت خود با هم‌انديشي و همگرايي يگان‌ها و با تجزيه و تحليل علمي برنامه‌هاي خاص رسته‌ي توپخانه و موشك‌ها را براي استفاده در يگان‌هاي تخصص نيروهاي مسلح ارايه كند.
  وي از جمله اهداف برگزاري اين همايش تخصصي را آمادگي در مقابل تهديدات دشمن، بررسي راهكارهاي كارشناسي با استفاده از استادان مجرب و خبره، آشنايي استادان با فن‌آوري‌هاي روز توپخانه و موشك‌ها و ارايه به نيروهاي زيرمجموعه و هم‌چنين ارتباط و هماهنگي با يگان‌هاي رزم و فرماندهان نيروي زميني سپاه در رسته‌ي توپخانه و موشك‌ها خواند.
  وي آمادگي نيروهاي مسلح در مقابل توطئه و جنگ رواني دشمن را قوت قلب براي مردم دانست و گفت: مردم مطمئن باشند ما بحمدالله علم، توان، تخصص و قدرت دفاعي كافي را در اختيار داريم و هر آن چه در توان داريم با توكل بر خدا و عنايت حضرت علي عصر (عج) در مقابل تهديدات دشمن به كار خواهيم گرفت كه قطعا اين آمادگي بازدارندگي را نيز به دنبال دارد.
  وي در پايان اعلام كرد: حداكثر ظرف دو سال آينده توپخانه و موشك‌هاي سپاه به تحول بزرگي در بعد آموزشي، تكنيك، تاكتيك و فن‌آوري دست پيدا خواهد كرد.
  ايسنا 


  دسته بندی :


   

  آخرین مطالب

  » برترین پهپاد های جهان و مقایسه ی آنها با نمونه های ایرانی ( جمعه هفتم خرداد 1389 )
  » انجام پروژه های درسی به زبان های فرترن، متلب، c و c++ و ... ( جمعه بیست و هشتم آذر 1393 )
  » دوره عملی آموزش طراحی و ساخت کامپوزیت ها (فایبرگلاس) ( پنجشنبه بیست و هفتم آذر 1393 )
  » طراحی و ساخت انواع قطعات کامپوزیتی (فایبرگلاس) ( جمعه بیست و یکم آذر 1393 )
  » دیوار صوتی چیست؟ ( پنجشنبه سوم مهر 1393 )
  » پهپاد مهاجر4 مسلح به موشک پدافندی میثاق ( چهارشنبه دوم مهر 1393 )
  » نسل جدید "پهپاد رزمی کرار" چالشی برای نیروی هوایی امریکا ( سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393 )
  » آشنایی با کلاهک موشک های بالستیک ایران ( سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393 )
  » دوره های آموزشی طراحی و ساخت هواپیمای گلایدر دست پرتاب ویژه دانش آموزان و دانشجویان ( سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393 )
  » مبانی پرواز و آیرودینامیک به زبان ساده 1 ( سه شنبه بیست و پنجم شهریور 1393 )
  » آشنایی با هواپیماهای گلایدر (هواسُر) ( دوشنبه بیست و چهارم شهریور 1393 )
  » ایران سومین کشور سازنده پهپادهای مسلح به موشک در دنیا ( دوشنبه بیست و چهارم شهریور 1393 )