هوافضا

تحول بزرگ در توپخانه و موشك‌هاي سپاه ظرف دو سال آينده

نویسنده : ماخ 25 | تاریخ : 20:50 - سه شنبه نهم بهمن ۱۳۸۶

 • همايش توپخانه و آمادگي دفاعي در مقابل تهديدات احتمالي در دانشكده‌ي توپخانه و موشك‌هاي مجتمع دانشگاهي حضرت اميرالمومنين عليه‌السلام نيروي زميني سپاه برگزار شد.
 • اين همايش دو روزه آخرين دست‌آوردها و فن‌آوري‌هاي روز با حضور استادان و فرماندهان توپخانه و موشك‌هاي نيروي زميني سپاه مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت.

  به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، سردار مصدقي از مسوولان توپخانه و موشك‌هاي نيروي زميني سپاه در گفت‌وگويي اعلام كرد: در اين همايش كه در قالب كارگاه آموزشي انجام گرفت تلاش شد افزايش دقت و سرعت در اجراي آتش با استفاده از نرم‌افزار طراحي‌شده بررسي شود تا از توان يگاني در حداقل زمان بتوان استفاده و به طرف دشمن احتمالي طرح‌ريزي آتش كرد.
  هم‌چنين سردار كريمي از مسوولان توپخانه و موشك‌هاي دانشگاه اميرالمومنين، گفت: دانشكده‌ي توپخانه تلاش مي‌كند در راستاي رسالت خود با هم‌انديشي و همگرايي يگان‌ها و با تجزيه و تحليل علمي برنامه‌هاي خاص رسته‌ي توپخانه و موشك‌ها را براي استفاده در يگان‌هاي تخصص نيروهاي مسلح ارايه كند.
  وي از جمله اهداف برگزاري اين همايش تخصصي را آمادگي در مقابل تهديدات دشمن، بررسي راهكارهاي كارشناسي با استفاده از استادان مجرب و خبره، آشنايي استادان با فن‌آوري‌هاي روز توپخانه و موشك‌ها و ارايه به نيروهاي زيرمجموعه و هم‌چنين ارتباط و هماهنگي با يگان‌هاي رزم و فرماندهان نيروي زميني سپاه در رسته‌ي توپخانه و موشك‌ها خواند.
  وي آمادگي نيروهاي مسلح در مقابل توطئه و جنگ رواني دشمن را قوت قلب براي مردم دانست و گفت: مردم مطمئن باشند ما بحمدالله علم، توان، تخصص و قدرت دفاعي كافي را در اختيار داريم و هر آن چه در توان داريم با توكل بر خدا و عنايت حضرت علي عصر (عج) در مقابل تهديدات دشمن به كار خواهيم گرفت كه قطعا اين آمادگي بازدارندگي را نيز به دنبال دارد.
  وي در پايان اعلام كرد: حداكثر ظرف دو سال آينده توپخانه و موشك‌هاي سپاه به تحول بزرگي در بعد آموزشي، تكنيك، تاكتيك و فن‌آوري دست پيدا خواهد كرد.
  ايسنا 


  دسته بندی :


   

  آخرین مطالب

  » برترین پهپاد های جهان و مقایسه ی آنها با نمونه های ایرانی ( جمعه هفتم خرداد ۱۳۸۹ )
  » انجام تمامی پروژه های ANSYS ،PDMS and PIPING و LS-DYNA ( دوشنبه دهم فروردین ۱۳۹۴ )
  » مشاوره، طراحی و ساخت انواع سازه ها و مکانیزم ها در حوزه های مهندسی مکانیک و هوافضا ( شنبه هشتم فروردین ۱۳۹۴ )
  » انجام تمامی پروژه های دانشجویی و صنعتی تحلیل المان محدود (finite element analysis) ( پنجشنبه بیست و هشتم اسفند ۱۳۹۳ )
  » انجام کلیه پروژه های رشته های مهندسی مکانیک و هوافضا ( سه شنبه بیست و ششم اسفند ۱۳۹۳ )
  » ایران جزو پنج قدرت برتر پهپادی جهان ( سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۳ )
  » آزمایش موتور بزرگ‌ترین موشک جهان ( سه شنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۳ )
  » انجام پروژه در زمینه رباتیک و الکترونیک و آموزش کد نویسی میکروکنترولر های AVR و ARM ( سه شنبه بیست و سوم دی ۱۳۹۳ )
  » انجام پروژه های مدلسازی و تحلیل االمان محدود قطعات با استفاده از نرم افزارهای CATIA و ANSYS ( دوشنبه پانزدهم دی ۱۳۹۳ )
  » طراحی حرفه ای انواع پاورپوینت ارائه های دانشجویی و سمینارها ( یکشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۳ )
  » آشنایی با بزرگ‌ترین بالگرد‌های جهان ( یکشنبه سی ام آذر ۱۳۹۳ )
  » آشنایی با بزرگترین هواپیمای باربری جهان، آنتونوف 225 ( یکشنبه سی ام آذر ۱۳۹۳ )